INFO IR Naudojimo sąlygos


DĖL ATSISKAITYMO

Sąskaita atsiskaitymui į kurią atliksite pavedimą už prekę Jums bus pateikta el. paštu. Per 3 darbo dienas neatlikus pavedimo Jūsų užsakymas bus atmestas.

KREIPTIS DĖL INFO

Dėl bet kokios informacijos kreipkitės FB puslapiu (send message) arba [email protected] , taipogi numeriu + 37061329156 arba tiesiog užpildykite kontaktinę formą meniu pasirinkime KONTAKTAI

INFORMACIJA DĖL DYDŽIŲ

Prieš įsigyjant iš LOGOGANG rekomenduojame peržiūrėti dydžių lenteles, o jei jos nėra paprašyti jos mūsų asmeniškai FB puslapyje, kur yra nurodyti atitinkantys išmatavimai centimetrais (galimos paklaidos +/- 2 cm į plotį arba ilgį), plotis nurodomas marškinėlių bei džemperių tik iš priekio, tad apimtis gaunama padauginus iš 2. Siūlome išsimatuoti pagal mėgstamiausius rūbus. Dėl dydžių netikimo mes neatsakome, kadangi viskas nurodyta lentelėse, taipogi atsakysime į bet kurį klausimą prieš įsigyjant. Nesiteiraujant dydžių išmatavimų ar dydžių lentelių, taipogi neprisiimame atsakomybės, kadangi daiktai gaminami pagal jūsų asmeninį užsakymą.

DĖL PRISTATYMO

Gavimas įvyksta dažniausiai per 3-5 d.d., tačiau tai nėra taisyklė ir gali užtrukti kiek ilgiau, nes neretai susiduriame gamybos procese su žaliavų tiekimo nesklandumais, to pasekoje, jei yra būtinybė gaut prekę per tam tikrą laiką ar iki tam tikros datos. Būtina kreiptis arba mūsų FB puslapiu žinute arba užsakyme palikt komentarą.

GRAŽINIMO SĄLYGOS

Prisiimame atsakomybę už broką ar kitokius kokybinius neatitikimus, kur yra apgadinimo požymiai. Kiekvieną rūbą prieš išsiunčiant mes kelis kartus apžiūrime ir patikriname, tad tokie atvejai mum nėra pasitaikę. Kitomis sąlygomis gražinimo netaikome. Nenurodant kspalvos komentaruose ar jei yra pasirinkimas, pasirinkime, visad siunčiame juodos spalvos rūbą.

PRODUKCIJOS PRIEŽIŪRA

Užrašai daromi terminėmis medžiagomis, kurių lyginti karštu lygintuvu negalima. Norint išlyginti, patartina rūbą išversti ir lyginti nedideliu/vidutinišku karščiu.

Taipogi nepatartina skalbti aukšose temperatūrose bei dideliu skalbyklės greičiu.


Krepšelis

Krepšelis tuščias.

Paslaugos.lt